Lifestyle,  Music,  News,  Travel

Uroczysko Open Air (August 2018)

Tegoroczny sezon plenerowy mija bezpowrotnie. Będzie co wspominać, a jedną z tych imprez, której kolejnej odsłony już dziś nie mogę się doczekać jest z całą pewnością Uroczysko.

Rok temu podczas premierowej edycji szyki organizatorów pokrzyżowała pogoda i start głównej sceny przesunął się na sobotnie popołudnie. W tym roku aura była dużo bardziej łaskawa, dzięki czemu festiwal wystartował zgodnie z planem w piątkowy wieczór i potrwał do niedzieli a przynajmniej jego część oficjalna 😉
Trzeba przyznać, że wizualnie main stage prezentował się znakomicie, zarówno w dzień jak i w nocy. Olbrzymia w tym zasługa ekipy dekoracyjnej rodem z Czech, czyli Elemental Crew oraz Bogny, czyli Vortex Visual Division.

Uroczysko 2018

DSC_7423

Drugą scena to udoskonalona z poprzedniej edycji kopuła kapelanów, oświetlona przez Liquidacje. Dominowały tutaj spokojniejsze odmiany elektroniki.

DSC_7486

Frekwencja porównując z zeszłym rokiem również dopisała i choć pod tym względem daleko jej choćby do Gołej Dupy to potencjał miejscówki jest ogromny. Organizatorzy mają tego świadomość i systematycznie budują odpowiednie zaplecze, dzięki czemu jestem spokojny o dalszy rozwój festiwalu.

DSC_7542

Jedyne czego mogę żałować to fakt, że tym razem musiałem ruszać w dalszą drogę już w sobotnie popołudnie, niemniej nawet tak krótki pobyt z perspektywy nadchodzącej jesieni na samą myśl przywołuje uśmiech na twarzy.

Szersza fotorelacja wkrótce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Follow by Email
Facebook
Instagram